KR-3621-12
  • plastová rukojeť pro dobré uchopení
  • délka 200 mm
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
24 hod
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KR-3621-12 Šroubovák Inbus 12mm /200mm "T" s kul. PROFI Line 1
24 hod
Kat.číslo: KR-3621-12
Šroubovák Inbus 12mm /200mm "T" s kul. PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
Kat.číslo: KR-3621-12
Skladem na prodejně:6 ks
KR-3621-8 Šroubovák Inbus 8mm /200mm "T" s kul. PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3621-8
Šroubovák Inbus 8mm /200mm "T" s kul. PROFI Line
Skladem na prodejně:9 ks
Kat.číslo: KR-3621-8
Skladem na prodejně:9 ks
Popis
  • délka 200 mm